Miért rajongunk a Tinderért, milyen hatással lehet masszív használata az érzelmi életünkre?
2016. február 14. 16:00
p
0
0
0
Mentés
2012. szeptemberi megjelenése óta több mint 100 millióan töltötték le a Tinder okostelefonos társkereső alkalmazást. Szerencsére nem úgy néz ki, mint egy randioldal, talán ezért is olyan népszerű.
Manapság viszont gyakran tűnik úgy, hogy szinglik inkább az appon nézelődnek, keresik potenciális partnerüket, dobálnak jobbra-balra pasikat, csajokat, mintsem a valóságban is találkoznának személyekkel, alakítanának ki kapcsolatokat.
Az egyszerű és játékos app egyértelműen a külsőre helyezi a hangsúlyt, és az is egyértelmű, hogy felhasználói inkább szexuális kalandokat, és nem a nagybetűs szerelmet keresik rajta és általa.
A Tinder valóban tönkreteszi a szerelmet, legalábbis azt, aminek ismerjük? – fogalmazódik meg az élet nagy kérdése a Mashable újságírójában.
Karrierje csúcspontjaként 2016-ban a riói olimpián 100 méter háton, valamint 200 és 400 méter vegyesen lett aranyérmes, 200 méter háton pedig ezüstöt szerzett a most visszavonult Hosszú Katinka.
A gödi Búzaszem iskolában évek óta a táskák mélyén lapulnak az okoseszközök. A tanulóknak egészen nyolcadik osztályig még odahaza sincs megengedve a használatuk. Helyette néptánc- és népzeneórákat vesznek, cserkészkednek, a fiúk még a szablyavívás fortélyait is elsajátíthatják.
Thierry Breton közölte: ha Romániában megsemmisíthették az elnökválasztás eredményeit, Németországban is meg lehet csinálni, ha netántán az AfD Elon Musk miatt jól szerepelne.
p
0
11
22
Hírlevél-feliratkozás
Ne maradjon le a Mandiner cikkeiről, iratkozzon fel hírlevelünkre! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és elküldjük Önnek a nap legfontosabb híreit.
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!